Je hoeft niet te kiezen tussen chemische bescherming of snijbescherming
Om het gebrek aan snijbescherming van de huidige chemische handschoenen te compenseren, dragen werknemers ter bescherming twee handschoenen over elkaar. Dit resulteert in een lagere productiviteit en ongemak door een gebrek aan beweeglijkheid en gevoeligheid.
De oplossing?
De AlphaTec® 58-735 is ontworpen voor werknemers die bescherming nodig hebben tegen chemicaliën en snijwonden. Dit is met stip de meest gevraagde verbetering op het gebied van chemische handschoenen.
Hoe bevestig je de handschoen aan een overall?
Met de glove connector, de handschoenaansluiting die zich makkelijk aanpast aan een veelvoud van handschoen- en pakcombinaties, dankzij het unieke geribbelde ontwerp. Bekijk hier de film.
Sample aanvraag
Via deze link kunt u een gratis sample aanvragen van de Alphatec® 58-735 en/of de AlphaTec® Glove Connector.
Meer informatie?
Neem contact op met uw Customer Service medewerker.